E pyesin nëse ka qenë e lidhur me Butrintin, Kiara Tito nuk...

E pyesin nëse ka qenë e lidhur me Butrintin, Kiara Tito nuk tha as PO, as JO! Shihni ç’bëri! [VIDEO]

587
0

Nëse Kiara Tito dhe Butrint Imeri janë në një lidhje është kthyer në një telenovelë të vërtetë për mediat rozë pasi vetë personazhët edhe pse janë parë shpeshherë bashkë, nuk e kanë konfirmuar lidhje. Madje kur janë pyetur lidhur me këtë, i janë shmangur pyetjes me lezet.

Megjithatë kur ishte e ftuar në “Shiko kush luan”, Kiara gjatë një sfide u pyet nëse është e vërtetë që është e lidhur me Butrintin, por moderatorja zgjodhi të sakrifikonte.

“Është aluduar gjithmonë se ka pasur një lidhje me Butrint Imerin, të vërtetën ose kovën”, e pyeti Flor Binaj.

Kiara për të mos folur për Butrintin, zgjodhi të derdhte kovën mbi kokë duke sakrifikuar vetëm që të mos tregonte të vërtetën.