E papritur, Berisha nuk shkon ne “Opinion”

E papritur, Berisha nuk shkon ne “Opinion”

316
0

 

Blendi Fevziu është shprehur se ish-kreu i qeverisë Sali Berisha e kishte pasur të pamundur që të paraqitej për shkak të ngarkesës së axhendës së tij. Më tej, Fevziu shtroi se Berisha do të jetë i pranishëm në një nga puntatat e ardhshme.

Në fillim të emisionit, Blendi është shprehur se ish-kreu i qeverisë e kishte pasur të pamundur që të paraqitej për shkak të ngarkesës së axhendës së tij. Më tej, Fevziu shtroi se Berisha do të jetë i pranishëm në një nga puntatat e ardhshme.

“Dje paralajmërova një përballje të ish-kryeministrit Sali Berisha me një panel gazetarësh. Por për shkak të axhendës së ngjeshur të ish-kryeministrit kemi vendosur një spostim. Përballja do të zhvillohet në ditët më tej,“-tha moderatori.

Për shkak të mungesës së Berishës, emisionit i sotëm i “Opinion” të ndryshojë temën dhe t’i kushtohet themelimit të SPAK dhe kryetarit të saj të ri Arben Krajës.

Shperndaje