E mbani mend Coronadon e serialit ‘Për ty’, ja si duket ai...

E mbani mend Coronadon e serialit ‘Për ty’, ja si duket ai sot (Foto)

1621
0

Ai ka qenë ndër serialet e para dhe më popullorët në trojet shqiptare.Bëhet fjalë për serialin e dubluar në shqip “Për ty” në të cilin rol kyç kishte edhe aktori Luis Felipe Tovar i njohur ndryshe si ‘Coronado’, transmeton Magazina.al.

Roli që kishte në këtë serial dhe pamja e tij fizike bëri që fëmijët, por edhe vajzat e reja të ‘trishtoheshin’ nga ai, pasi ai mbahet mend si përdhunues.

Prej asa kohe e deri tani ai ka ndryshuar duke shtuar pak në peshë, këto janë fotot në ditët e sotme.

kkk_1471950373-6152320