E konfirmuar derbi luhet në “Air Albania Stadium”, kur…?”

E konfirmuar derbi luhet në “Air Albania Stadium”, kur…?”

354
0

Federata Shqiptare e Futbollit njoftoi të gjitha klubet pak ditë më parë se kampionati do të rinisë këtë fundjavë. Në program është java e 14-të e superligës, e cila do të jetë e ndarë në dy ditë, të shtunën dhe të dielën.

Ndersa java e 13 do ti nise ndeshjet të shtunën me takimet Bylis-Partizani 13:30, Luftëtari-Vllaznia 13:30 dhe Tirana-Kukësi 16:30, ndërsa ditën e diel do zhvillohen dy sfidat e mbetura, Laçi-Flamurtari 13:30 dhe Teuta-Flamurtari 16:30.