‘E KAM PËRJETUAR SHUMË KEQ’, SHFAQET PAS SHUMË KOHËSH ERMELA E BIG...

‘E KAM PËRJETUAR SHUMË KEQ’, SHFAQET PAS SHUMË KOHËSH ERMELA E BIG BROTHER, ZBULON Ç’KA NODHUR ME JETËN E SAJ: BRENDA NDIHESHA BOSH…

324
0

‘E kam përjetuar shumë keq’, shfaqet pas shumë kohësh Ermela e Big Brother, zbulon ç’ka nodhur me jetën e saj: Brenda ndihesha bosh…

Ndonëse ka qënë shumë e komentuar, prej kohësh Ermela Mezuraj fituesja e ‘Big Brother 4’ kishte vendosur ta shijonte jetën e saj në privatësi duke mos u shfaqur në media.

Mirëpo,  të gjithë u bënë kurioz të dinë se ç’po ndodh me të.

Ermela ishte e ftuar dje në ‘Ftesë në 5’ ku tregoi se daljen në Big Brother e ka perjetuar shumë keq.

-E kam përjetuar shumë keq daljen pas Bigut saqë mu desh të rikuperohesha për të gjetur vetveten ose balancat e brendshme të vetes time. Ishte një proces shumë i çuditshëm që unë nuk e prisja, isha shumë e mërzitur me veten sepse nuk prisja këtë, por jemi njerëz, ja që ndodh dhe kështu. Gjatë gjithë kohës kam qënë në kërkim të vetes dhe rikuperim te vetes.Brenda ndihesha bosh nuk e di pse ndodhi kështu-,  u shpreh Ermela.