E gjeni dot se kush është ? Ajo sot është këngëtare me...

E gjeni dot se kush është ? Ajo sot është këngëtare me famë ndërkombëtare..

559
0

Është mëse normale që artistë të ndryshëm të bëjnë ndryshime dhe transformime me kalimin e viteve. Përpiqemi të gjejmë një ngjashmëri me 27 vjeçaren e famshme sot dhe Rita Orën e vogël para shumë viteve por nuk që.llojmë dot në shenjë! Ajo sot duket shumë ndryshe!

Pa kaçurela, me flokë biondë të gjatë, me tipare të një zeshkaneje shumë simpatike, artistja shqiptare me famë botërore sot, na dëshmon më së miri se njeriu mund të ndryshojë me kalimin e viteve.

Me flokët e shkurtër, e veshur me një fustan sarafan më dizajn të kuadratit skocez, Rita e vogël shkëlqen në këtë foto.

Siç duket, ka qenë mamaja e saj Vera ajo që e ka surprizuar në këtë formë të bijën, duke i dërguar një foto të fëmijërisë dhe Rita nuk mund të mos ndihej krenare në gjithçka zbulon kjo foto