E dashura gjen shqiptarin me litar në fyt, zbulohet e vërteta e...

E dashura gjen shqiptarin me litar në fyt, zbulohet e vërteta e vdekjes!

763
0

itali-2-640x348

Një 35-vjeçar u lajmëruar fillimisht se ishte vetëvarur, por ekspertiza mjeko-ligjore e ka hedhur poshtë një pretendim të tillë.

Shqiptari me iniciale B.H, u gjet i vdekur nga e dashura e tij në kopshtin e shtëpisë, ky fillimisht u tha se ishte vetëvrarë.

Autopsia ka zbuluar se shqiptari nuk vdiq nga vetëvarja, por nga një krizë e shkaktuar nga hiperglicemia.

Pavarësisht se mjekët i kishin kërkuar 35-vjeçarit që të kurohej në spital, ai i kishte injoruar kërkesat, raporton Ora News.

Shqiptarit iu gjet edhe një litar mbrëmjen kur ndërroi jetë midis datës 4 dhe 5 shtator.

Më vonë, u zbulua se litari i përkiste qenit të tij dhe litari i ishte mbështjellë rreth qafës. Burri jetonte në Imperia të