E dashura e reperit të njohur, bukuri magjepsëse

E dashura e reperit të njohur, bukuri magjepsëse

1041
0

Ka gati mbi një vit e gjysmë që reperi Seven Saraqi ka nisur një lidhje të dashurisë me Lorena Halitin, një bukuroshe shqiptare me banim në Amerikë.

Gjatë gjithë kësaj periudhe, privatësia e theksuar e çiftit që nuk shfaqet shpesh në rrjete sociale ka bërë që nga publiku të mos ketë vëmendje të tepruar.

Por, me ardhjen për pushime disa javore në Kosovë dhe fotot më të shpeshta, Lorena tashmë vetëm se është shndërruar në një yll të rrjete sociale.

Me bukuri magjepsëse qoftë natyrale apo edhe e grimuar, ajo po lë pa fjalë shumëkë në rrjete sociale mbi të gjitha edhe për thjeshtësinë që reflekton.

Më poshtë, disa foto të saj së fundmi. /prive/