Dyshja që nuk e prisni, Butrint Imeri zbulon bashkëpunimin e radhës

Dyshja që nuk e prisni, Butrint Imeri zbulon bashkëpunimin e radhës

94
0

Butrint Imeri dhe Era Istrefi bëhen bashkë për herë të parë për të sjellë një projekt të ri. Këtë lajm e kanë bërë të ditur vetë këngëtarët nëpërmjet një postimi në Instagram. Ka qenë Butrinti ai i cili publikoi foto të shkëputur nga videoklipi krahë artistes, duke na zbuluar edhe titullin e këngës.

“LONELY // E ENJTE (23.11), 23:59”, – shkruan ai në ‘caption’.