Dy aktoret largohen papritur nga ‘Dublex’, ja për kë bëhet fjalë

Dy aktoret largohen papritur nga ‘Dublex’, ja për kë bëhet fjalë

633
0

“Duplex” është një nga spektaklet e humorit më të ndjekura në ekran.

Këtë sezon, kastit të aktorëve iu bashkuan edhe dy bukuroshet Arta Elezaj dhe Rashel Kolaneci. Arta ishte pjesë e programit që prej fillimit të këtij sezoni ndërsa Rashel iu bashkua muajin e kaluar.

Mirëpo, mesa duket dy vajzat siç duket nuk do t’i shohim më në ‘Duplex’.

Ato munguar në dy puntatat e fundit dhe kjo justifikohet me faktin se mund të jenë larguar nga programi.

Megjithatë mbetet për t’u parë se çfarë ka ndodhur vërtet.

-640-0-5c5dd399e464b.jpg