Duhet Te Prisni Deri Ne Muajin Gusht/ Astrologu I Famshem Paolo Fox...

Duhet Te Prisni Deri Ne Muajin Gusht/ Astrologu I Famshem Paolo Fox Paralajmeron Kete Shenje

500
0

Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje.


Dashi

Sot ke një energji të mirë, por jo gjithçka shkon siç ke dëshirë pasi ka pak nervozizëm. Mundohu të mos shkatërrosh më tej raportet që kanë pasur vështirësi, me zënka të panevojshme. Në punë ka diçka që duhet parë.