Dua publikon FOTO hot nga pushimet

Dua publikon FOTO hot nga pushimet

669
0

Pasi përfundoi punën me albumin e saj, Dua Lipa tashmë ka gjetur kohën për ti dhuruar vetës disa ditë pushime. Këngëtarja se bashku me të dashurin e saj ka udhëtuar drejtë plazheve ekzotike në Cabo San Lucas, Meksikë.

Këngëtarja me origjinë shqiptare ka publikuar në rrjetet sociale momente të shkëputura nga pushimet. Çifti duket se po i shijojnë në maksimum këto pushime dhe duken shumë të dashurar me njëri tjetrin.

Shperndaje