Dua Lipa vjen në Shqipëri, i dashuri i zbulon sekretin

Dua Lipa vjen në Shqipëri, i dashuri i zbulon sekretin

474
0

 

I dashuri i Dua Lipës, Isaac Carew, është shumë  i adhuruar nga shqiptarët në rrjetet sociale. Së fundmi, ai u pyet nga një prej tyre, nëse e ka vizituar ndonjëherë Shqipërinë dhe Isaac i surprizoi të gjithë më përgjigjen duka dhënë padashur një lajm të mirë. ‘Dy herë, së shpejti bëhen tre’, tha Carew, në videon e publikuar në Insta Story, ndërkohë që më pas bëri simbolin e njohur të shqiponjës me duar. Me këtë përgjigje fansat e Dua Lipës kuptuan që këngëtarja do të vijë së shpejti në Shqipëri, e shoqëruar nga i dashuri i saj.