Dua Lipa: Më refuzuan në korin e shkollës, më thanë nuk ke...

Dua Lipa: Më refuzuan në korin e shkollës, më thanë nuk ke zë

431
0

dua2

Dua Lipa është një ndër shqipëtarët më të famshme por dhe një ndër këngëtaret e reja që shumë shpejt pritet të prekë majat e suksesit.

Por në rrugën për të arritur këtu ku ajo është ka pasur dhe pengesa por që fatmirsisht nuk kanë ndikuar tek ajo në rritjen profesionale përkundrazi.

Ajo kujton se në Londër, nuk e zgjodhën në korin e shkollës.

”Kur kam qenë në shkollën në Londër, mësuesi nuk më futi në kor sepse mendonte se s’kisha zë.

Në rrugën drejt asaj që do ka ulje-ngritje dhe kjo është normale”, ka thënë DuaLipa./albeu.com/