Dua Lipa i urren përshkrimet e fotografive

Dua Lipa i urren përshkrimet e fotografive

397
0

Dua Lipa ka përmbyllur një vit të jashtëzakonshëm në karrierën muzikore ndërkombëtare. Këngëtarja shqiptare ka sjell në vitin që lamë pas këngë të reja dhe ka mbajtur disa koncerte anembanë globit duke përfshirë edhe Kosovën. E bukuroshja jonë është mjaft aktive edhe në rrjetet sociale duke sjell imazhe dhe video të ndryshme nga jeta e përditshme. Zeshkania ka publikuar së fundi një fotografi në llogarinë personale në Instagram teksa shihet mjaft e freskët.