DOJNA MEMA ZBULON, SE CILA ËSHTË ËNDRRA E SAJ MË E MADHE....

DOJNA MEMA ZBULON, SE CILA ËSHTË ËNDRRA E SAJ MË E MADHE. NUK BËHET FJALË VETËM PËR EKRANIN..

660
0

Prezantuesja Dojna Mema e tregon vazhdimisht se ekrani dhe televizioni janë një prej dashurive të saj më të mëdha. Por, karriera nuk është gjithçka për Dojnën dhe këtë gjë e ka treguar me përgjigjen që i ka dhënë pyetjes së një prej fansave, se cila është ëndrra e saj më e madhe.
“Të bëj punën që dua më shumë në botë, të kem një shtëpi të mbushur plot me dashuri dhe të jem një mami që goca të mi thotë të gjitha pa patur nevojë ti lexoj ditarin”- ka thënë prezantuesja.

Mesa duket ajo jo vetëm që dëshiron të bëhet nënë, por paska një preferencë më të theksuar për vajzat.