Djali Markut luan me të brendshmet e nënës së tij (Foto)

Djali Markut luan me të brendshmet e nënës së tij (Foto)

950
0

nora_1472815232-4365497

Djali i këngëtarit Mark Marku dhe Nora Muqajt, Gega, ka bërë rrëmujë në dhomën e prindërve të tij.

Ai ka hequr nga dollapi të gjitha rrobat e brendshme të Norës dhe ka filluar të luaj me to.

Expres sjell për ju këtë foto:

14182312-10208331772264953-843389051-n_1472815175-2947892