Dilemat e Marina Vjollcës…

Dilemat e Marina Vjollcës…

900
0

Marina Vjollca duket se është në hall të madh. Moderatorja seksi e Top Channel, nuk di si të dalë në foto e qeshur apo serioze?!

Prandaj dhe në rrjetet sociale ajo ka postuar dy fotografi… Po ju si mendoni, duket më bukur e qeshur apo serioze biondja simpatike?!

image176-470x450

Shperndaje