Dëshironi t’i largoni kilet e tepërta për pak ditë, pijeni këtë dhe...

Dëshironi t’i largoni kilet e tepërta për pak ditë, pijeni këtë dhe rezultati do t’iu befasojë

642
0

k_1473249214-3792363

Të humburit e kilogramëve mund të jetë e vështirë për shumë prej jush. Ajo çfarë nuk duhet harruar kurrë është që shëndeti gjithmonë duhet të vihet në rend të parë.

Jeni më produktiv kur jeni të shëndetshëm, prandaj ndani kohë për të balancuar ushqimin, si dhe të kujdeseni për atë që konsumoni.

Kjo pije natyrale do t’iu ndihmoj që të detoksifikoni trupin tuaj dhe gjithashtu ju ndihmon që të keni shëndet të mirë.

Është shumë e lehtë të përgatitet dhe nuk ju merr kohë edhe atëherë kur keni axhendë shumë të ngarkuar, transmeton “Express”.

*Përbërësit:

– 1 limon

– 60 gram majdanoz

– Ujë

*Përgatitja:

– Shtrydheni limonin në shtrydhëse frutash

– Grimcojeni majdanozin në pjesë të vogla dhe përzieni me lëngun e limonit.

– Shtojani ujin dhe përzieni mirë.

– Pija konsumohet çdo mëngjes me stomak të zbrazët.