Dalin fotot e rralla, që s’i keni parë kurrë! Obama në çastet...

Dalin fotot e rralla, që s’i keni parë kurrë! Obama në çastet më të këqija, me këpucë të grisura dhe…

690
0

Fotografja e Barack Obamës ka publikuar disa fotografi, që askush nuk i kishte parë më herët. Në imazhet e publikuara nga Callie Shell, shfaqet çifti Obama siç qytetarët nuk i kanë parë kurrë.

Bëhet fjalë për disa çaste të çiftit në shtëpinë e tyre në Chicago, gjatë fushatës dhe në Shtëpinë e Bardhë.

Fotot janë shkrepur për një periudhë 10-vjeçare, që fotografja punoi për ish-Presidentin amerikan dhe familjen e tij.

Siç mund t’i shihni edhe vetë, në foto shfaqet e Obana duke larë enët bashkë me dy vajzat e tij, që e ndihmojnë, ndërsa në një tjetër imazh, ish-Presidenti i SHBA është me këmbët mbi tavolinë, ku shihen këpucët e tij të ngrëna në pjesën e poshtme.