Dafina Zeqiri ka një mesazh për Tunën, nëpërmjët Cozman-it… (FOTO)

Dafina Zeqiri ka një mesazh për Tunën, nëpërmjët Cozman-it… (FOTO)

415
0
Ato të dyja dikur ishin mike, madje edhe bashkëpunonin siç është ai me 2PO2 në këngën “Vibe”, por shumë shpejt u kthyen në rivale.

Edhe pse ende nuk dihet arsyeja e saktë pse marrëdhënia mes  Dafina Zeqirit dhe Tunës u ftoh, flitej se “molla e sherrit” mes dy këngëtareve ishte reperi Ledri Vula.

Kjo sepse ky i fundit kishte patur lidhje më parë edhe me Tunën. Edhe pse koha kaloi, nuk arriti t’i pajtojë dy këngëtaret madje jo më larg se mbrëmë pamë që mes tyre ka ende tension.

Pasi  Cozman u nda nga Tuna, Dafina i bën ‘follow’ reperit në Instagram, madje i pëlqen edhe fotot.

14095705_1254128837953288_843874627993273870_n