Dafina publikon fotografinë që të gjithë e fshehin (Foto)

Dafina publikon fotografinë që të gjithë e fshehin (Foto)

635
0

Dafinës më në fund i pëlqen se si ka dalë në fotografinë e pasaportës.

Këngëtarja Dafina Zeqiri ka ndarlë me ndjekësit e saj në Snapchat fotografinë e pasaportës së saj.

Ajo ka shkruar se nuk i duket vetja aspak keq dhe se ndoshta kjo është fotoja më e mirë që ka pasur ndonjëherë në këtë dokument./lajmi.net