Cozman kërkon ndihmën e familjes pas përleshjes

Cozman kërkon ndihmën e familjes pas përleshjes

490
0

c_1474529856-5295074

Reperi i njohur Cozman ka qenë mjaft i përfolur ditëve të fundit për shkak të përleshjes me Noizyn.
Megjithatë njëlloj sikur Noizy, edhe Cozman ka vendosur që të lërë gjithçka pas dhe t’i kthehet normalitetit.

Së fundmi, reperi ka publikuar një fotografi në llogarinë personale në SnapChat, ku shihet duke udhëtuar në makinë, gjersa në mbishkrimin e fotos ka shkruar “Family”.

Ai nuk ka bërë të ditur vendodhjen e tij, por mbase ka shkuar në Londër për të vizituar familjen e tij, të cilët jetojnë atje.