Çoi Shqipërinë në FINALEN E MADHE të Eurosong, Jonida Maliqi do këndojë...

Çoi Shqipërinë në FINALEN E MADHE të Eurosong, Jonida Maliqi do këndojë e dyta nesër

549
0

Jonida Maliqi do të perfomojë e dyta në rradhë në finalen e madhe të Eurovizionit. Finalja do të mbahet nesër, më 18 maj në Izrael dhe do të transmetohet në të gjitha televizionet e shteteve pjesëmarrëse. Jonida ia doli mbrëmë ta çojë Shqipërinë në finale me shumë sukses dhe kënga e saj ‘Ktheju Tokës’, është pëlqyer së tepërmi edhe nga të huajt. I urojmë fat këngëtares shqiptare në finale dhe shpresojmë për një renditje sa më të mirë në fund.

Screenshot_17.jpg