Çmimet Oscar, ja si dukej Bleona Qereti në tapetin e kuq (FOTO)

Çmimet Oscar, ja si dukej Bleona Qereti në tapetin e kuq (FOTO)

582
0

Këngëtarja e njohur shqiptare Bleona Qereti ishte edhe këtë vit në ceremoninë e ndarejs së çmimeve Oscar, e cila u mbajt mbrëmë në Los Angeles. Bleona ka publikura në profilin e saj në Instgram foto nga ceremonia, ku shfaqet mjaft në formë. Këngëtarja ka veshur një fustan ngjyrë gri të stilistin Valdrin Sahiti, i hapur tërësisht në njërën këmbë dhe me mëngë të gjata.