Cmendet Rihanna, del pa sytjena

Cmendet Rihanna, del pa sytjena

562
0
Këngëtarja e famshme Rihanna është parë të premten mbrëma në shoqërinë e Justin Bieber në një klub nate në Londër.

Rihanna kishte veshur një sako xhinse ku vërehej se nuk kishte të veshura fare sytjena dhe gjoksi i dukej pothuajse tërësisht.

Pasi u argëtua me bukuroshen 28 vjeçare nga Barbadosi, Justin është parë më vonë në shoqërinë e një biondine misterioze./arbresh

Shperndaje