Çiljeta Xhilaga dhe Alban Hoxha bëjnë zyrtare lidhjen në Instagram, publikojnë foto...

Çiljeta Xhilaga dhe Alban Hoxha bëjnë zyrtare lidhjen në Instagram, publikojnë foto së bashku

359
0

Alban Hoxha dhe Çiljeta Xhilaga janë prej shumë vitesh në një lidhje.

Por çifti ka vendosur që ta mbajë jetën e tyre private larg syrit të medias edhe pse janë fotografuar shpeshherë së bashku në publik.

Por për herë të parë ata kanë vendosur ta bëjnë lidhjen e tyre zyrtare në rrjetet sociale.

Ishte këngëtarja që publikoi një foto me portierin e Partizanit në Instagram.

Ndërsa postimin e shoqëroi me dy emoji zemre.