Çiljeta dhe Alban Hoxha vijojnë komentet e dyshimta në Instagram (Foto)

Çiljeta dhe Alban Hoxha vijojnë komentet e dyshimta në Instagram (Foto)

633
0

qqqqqqqqqqqqqq_1472474180-6382607

Vijojnë në rrjete sociale komentet e ëmbla mes portierit të Partizanit, Alban Hoxha dhe këngëtares Çiljeta Xhilaga.

Në një nga fotot e postuara nga Hoxha, këngëtarja shkruan “Bubu ime” ndërkohë Hoxha i ka kthyer një varg zemrash duke ngritur edhe më tepër dyshimet për një lidhje mes tyre.

albana_1472473972-6336778