Cila këngëtare e njohur është kjo vogëlushja në foto? (Foto)

Cila këngëtare e njohur është kjo vogëlushja në foto? (Foto)

311
0

ddddddddd_1471355751-1372383

Këngëtarja Anxhela Peristeri duket se është bërë mjaft nostalgjike duke risjellë vitet e saj të fëmijërisë, shkruan Gazeta Express.

Ajo ka postuar një foto mjaft të këndshme në Instagram ku shfaqet në moshë të vogël, ndërkohë që buzëqeshte dhe merrte poza për aparatin.