Cila është e përbashkëta e Marina Vjollcës dhe Silva Gunbardhit?

Cila është e përbashkëta e Marina Vjollcës dhe Silva Gunbardhit?

669
0

Marina Vjollca ka uruar “mirëmëngjes”, për ndjekësit e saj në Instagram, por në një mënyrë të veçantë. E ndodhur me pushime në det, ku uji nuk ta lejon grimin, ajo ka postuar një foto ujë e sapun. Megjithatë ajo nuk është e vetmja që poston foto të tillë, pasi pak ditë më parë edhe Silva Gunbardhi përshëndeti përmes një fotoje pa grim.
Bukuroshet e ekranit, nuk e kanë kompleks paraqitjen publike pa grim.

Marina e pa grimuar:

https://www.instagram.com/p/BKIJDYjDjbE/?hl=en

Silva e pa grimuar:

https://www.instagram.com/p/BKBGb7NDvot/?hl=en