Çifti filmohet duke bërë seks në kulmin e një ndërtese (Foto/Video, +18)

Çifti filmohet duke bërë seks në kulmin e një ndërtese (Foto/Video, +18)

487
0

cifti_1471392072-7722397

Një çift i papërmbajtshëm kishin vendosur të ngjiten në kulmin e një ndërtesës për të kryer marrëdhënie seksuale.

Por duke menduar se askush nuk po i sheh pasi ishin fshehur prapa murit gjigant, dyshja i kanë dhuruar “spektakël” një vajze të re e cila kishte filmuar gjithë aktin seksual me telefonin e mençur, derisa po qëndronte në dritare të apartamentit të saj, transmeton Telegrafi.

Ngjarja raportohet të ketë ndodhur në qytetin Astana të Kazakistanit,  ndërsa dyshja brenda pak minutave janë bërë hit në internet, pasi videoja e publikuar në media sociale është bërë virale dhe është shikuar mijëra herë.