Çfarë ndodhi me vizitën e Bebe Rexhës në Shqipëri? (Foto)

Çfarë ndodhi me vizitën e Bebe Rexhës në Shqipëri? (Foto)

307
0

Këngëtarja shqiptare me famë botërore Bebe Rexha publikoi disa imazhe nga një helikopter privat bashkë me disa vajza, ku tregoi se po vinte në Shqipëri. Më pastaj ajo ishte më pak aktive në rrjete sociale, vetëm disa orë më vonë publikoi disa imazhe të reja nga një bregdet. Bashkë me miket e saja ishte edhe vajza e Ilir Metës dhe Monika Kryemadhit, ku dukej se ishin në bregdetin shqiptar. Vizita e saj kaloi në heshtje, sot ajo publikoi imazhe nga bregdeti Grek, ku u shfaq me bikini. Nuk dihet arsyeja e vizitës së saj në Shqipëri, apo vetëm kishte kaluar andej, por ajo që dihet është se çdo gjë rreth këtij udhëtimi kaloi në heshtje.