Capital T nis një tjetër eksperiencë?

Capital T nis një tjetër eksperiencë?

462
0

dhurata-dora-dhe-capital-t

Ndër vite ai njihet si një ndër emrat më të konsoliduar të skenës muzikore.

Por, duket se reperi i njohur Capital T nuk e ka problem të eksplorojë në ujëra të rinj.

Këtë e ka dëshmuar së fundmi kur edhe me gjasë i është bashkangjitur filmit Zori 2 në rolin e aktorit.

Lajmi është bërë i ditur nga Naser Qeli i cili në një prej postimeve të tij në rrjetin social Facebook nga shesh xhirimet, ka etiketuar edhe Capital T përkrah reperit Arian Agushi.

‘Zori 1’ bashkoi shumë emra të njohur të skenës që asnjëherë s’do besonim se do i shihnim në këtë sferë dhe duket që befasitë do vazhdojnë sërish. /Prive.al/