“Bukra” e Portokallisë na ‘prezanton’ gjyshen (Foto)

“Bukra” e Portokallisë na ‘prezanton’ gjyshen (Foto)

936
0

sssssssss_1471866925-1536409

Aktorja e spektaklit të humorit “Portokalli”, Albana Perhati, ka publikuar një foto në profilin e saj në Instagram.

Ajo ndodhet në plazh më një person mjaft të rëndësishëm për të, gjyshja. Gjyshe dhe mbesë janë të dyja duke shijuar rrezet e diellit, ndërkohë që kanë edhe mjaft ngjashmëri mes tyre.