“Bon Bon” pushton radiot amerikane

“Bon Bon” pushton radiot amerikane

426
0

14397191_10209988711452331_1411090642_n

Era Istrefi dhe kënga e saj “Bon Bon” duket se është kthyer në këngën më të dëgjuar dhe të komentuar në botë. Ajo është dëgjaur në stadiumin Bernabeu mbrëmë, ndërsa sot në radion Manhattan. Era Istrefi e cila është në menaxhimin e Ultra Music, pritet që të hedh së shpejti në treg këngën e saj të re, që do të jetë e ritmeve reagge.