Binjaket e famshme të Instagramit, pëlqejnë Florin dhe Ledrin

Binjaket e famshme të Instagramit, pëlqejnë Florin dhe Ledrin

476
0

untitled-5-464x450Ato janë 14 vjeç, janë gjermane dhe kanë më shumë se 5 milion ndjekës në rrjetet sociale. Bëhet fjalë për Lisa dhe Lena binjaket bionde shumë simpatike, të cilët me fotot dhe videot e tyre kanë tërhequr vëmendjen e të gjithë njerëzve në rrjetet sociale. Vajzat përdorin si sfond në videot e tyre shumë këngë të njohura botëore, por ndërmjet tyre ajo që na tërhoqi vëmendjen është edhe një video, ku dëgjohet kënga “Beautiful” e këngëtarëve, Flori Mumajesi dhe Ledri Vula.