Billboard rendit dhjetë këngët më të mirë të dekadës, e para në...

Billboard rendit dhjetë këngët më të mirë të dekadës, e para në listë Bebe Rexha me “Meant to Be”

360
0

 

Bebe Rexha nuk ndal suksesin. Ajo ka fituar famë globale me talentin e saj të jashtëzakonshëm dhe këngët e saj janë kthyer në hite.

 

“Meant to Be” është një ndër to që ka thyer rekorde.

 

Dhe së fundmi është renditur nga Billboard si kënga më e mirë e dekadës.

 

Billboard publikoi dhjetë këngët më të mira të dekadës në zhanrin country.

 

Dhe “Meant to Be” u listua e para.

 

Bashkëpunimi i saj me Florida Georgia Line gjithashtu vendosi rekord duke qëndruar për plot 50 javë në krye të top listave të Billboard.

 

 

 

Kujtimet do të sjellin ndjesi melankolie, por kjo gjë është normale. Mund të mendohet për momente pozitive por edhe negative. Mundohuni që të jeni të qetë, në mënyrë që ta kaloni sa më mirë nisjen e vitit.