Big Mama fotografohet pranë këtij këngëtari kosovar

Big Mama fotografohet pranë këtij këngëtari kosovar

404
0

Big Mama është fotografuar pranë këngëtarit shumë të njohur kosovar. Dihet tashmë se këngëtarja Big Mama është shumë e afërt me miqtë e saj këngëtar dhe këtë e ka dëshmuar shpesh. Njësoj edhe me këngëtarin Robert Berisha me të cilin e ka publikuar së fundmi një fotografi në llogarinë e saj në Instagram, saktësisht Instastory. Dyshja janë takuar gjatë një mbrëmje në New York.