Besi i bën komentin epik Xhensilës, kjo e fundit nuk ‘ia lë...

Besi i bën komentin epik Xhensilës, kjo e fundit nuk ‘ia lë mangët’: Nga ty s’e prisja

426
0

Tre ditë më parë, Xhensila Myrtezai publikoi videoklipin e ri ‘Paris’.

 

Duket se kjo këngë u pëlqye shumë dhe rezultoi një hit i vërtetë.

Screenshot_2.jpg

Gjatë skenave të videoklipit këngëtarja shfaqet e veshur plot ngjyra, mirëpo vëmendjen e ka marrë bereta e saj e kuqe.

 

Ka qenë vetë Xhensila që ka publikuar në Instagram foto të ndryshme, ku shfaqet me të.

 

Në njërën prej tyre ka komentuar edhe bashkëshorti i saj, Bes Kallaku, i cili ka shkkatuar shumë të qeshura.

auto_wqweqweqwewq1570014940.png

‘Si ke dal foto me kte berreten si me qene tu imitu forcat komando’, shkruan Besi.

 

Ndërkohë bukuroshja ia kthen në formë batute: ‘Legjende u be e shkreta berret, (nga ty se prisja) Mos Ma luj Berreten’.

 

Kujtojmë që për këngën ‘Paris’, Xhensila ka bashkëpunuar me të njëjtët kompozitorë si tek ‘Sekreti im’, Pirro Çako dhe Darko Dimitrov.