Berisha nxjerr videon: Shihni si vjedh në lokal polici në Lushnje

Berisha nxjerr videon: Shihni si vjedh në lokal polici në Lushnje

362
0

Ish-kryeministri Sali Berisha ka postuar sot në profilin e tij në Facebook, një video ku duket një polic që merr në ambientet e jashtme të lokalit një ndriçues. Referuar qytetarit dixhital që e ka shpërndarë videon, bëhet fjalë për një polic patrulle në qytetin e Lushnjes. Ai ndalon makinën fiks para lokalit dhe vjedh ndriçuesin e më pas hipën sërish në makinë.

STATUSI I BERISHËS

Qejf qe ben narkopolicia naten!

Lexoni mesazhin dhe shikoni videon e qytetarit dixhital. sb

Pershendetje dr Policia e Lushnje gjate patrullimit te nates. Apo ta quajme gjate vjedhjeve te nates.