Bën jetë luksoze, këngëtari i njohur tregon shumën marramendëse që ka marrë...

Bën jetë luksoze, këngëtari i njohur tregon shumën marramendëse që ka marrë nga Youtube: Vetëm për një këngë, llogarite për të tjerat

385
0

Ditën e djeshme në emisionin “Glamour Zone” ishte i ftuar këngëtari i njohur shqipar Sergio.

Teksa fliste se si e refuzoi bashkëpunimin me Era Istrefin dhe sei kishte flirtuar me 12 vajza në një nga xhirimet e videoklipeve të tij, këngëtari foli dhe për fitimet e këngëve të tij.

Gjatë intervistës ai tha se nga kënga e tij “Dije zemër”, e cila shënon diku tek 20 milionë shikime në Youtube kishte fituar një shumë të mirë parash që e ndihmonte edhe të bënte një jetë luksoze.

“Kam marrë diku tek 30 mijë euro për këngën ‘Dije zemër’. Vetëm për një këngë, llogarite për të tjerat,“-tha këngëtari.