Befason Luana Vjollca, kaq të bukur nuk e keni parë asnjëherë

Befason Luana Vjollca, kaq të bukur nuk e keni parë asnjëherë

495
0

14350847_1207609109299095_8114239252839006208_n

Luana Vjollca mësohet të jetë në Kosovë teksa është grimauar të një sallon i bukurisë në Prishtinë ”SELLMA”.

Grimerja ka postuar  foton në Instagram ku shihet Luana më ”look’ të ri. Ajo i ka kapur flokët dhe ka vënë një laps të qelët, shkruan  Gazeta Blic. Ajo poashtu ka veshur një bluze të ngushte ku ka ekspozuar linjat e saj.

Shperndaje