Bashkëshorti surprizon Silva Gunbardhin në skenë! Ajo: “Je burri më i mirë...

Bashkëshorti surprizon Silva Gunbardhin në skenë! Ajo: “Je burri më i mirë në botë!

1801
0

Silva-Gubardhe-dhe-Dafi-puthen-ne-skene.

Silva Gunbardhi ka qenë një nga këngëtaret që ka rrugëtuar nëpër gjithë Shqipërinë me“Maratonën e Këngës”, programit veror të Tv Klan. Mirëpo në Durrës këngëtarja e hitit ” T’ka lali shpirt”, ka marrë një buqetë me lule nga bashkëshorti i saj, Dafi.

“Kemi sot 3 vjetorin e lidhjes dhe unë jam shumë e lumtur. Në këto tre vjet të kam thënë shumë herë të dua dhe nuk do të rresht kurrë së thëni. Je burri më i mirë në botë.”, ka thenë Silva e emocionuar.