Balerina Noizyt e kap keq me Kallashin, “Ç’a ka Kallashi më shumë...

Balerina Noizyt e kap keq me Kallashin, “Ç’a ka Kallashi më shumë se unë, apo…”

749
0

Duket se balerinës së Noizyt, Kristjana Saxobeat po i pëlqen gjithmonë e më shumë fama dhe të qenit në qendër të vëmendjes. Madje kësaj here ajo ka postuar një foto tejet provokuese në vaskë. Krejtësiht lakuriq ajo këkon se cfarë ka Kallashi më shumë se Kristjana, apo ndoshta silikonin.

“Ca ka Shkendija, Kallashi , e tj me shume se une??? Uhhh po silikonin,”-shkruan balerina e klubeve të natës dhe njëkohësisht ish e dashura e Noizyt.