Ava Max i gëzohet këtij suksesi

Ava Max i gëzohet këtij suksesi

380
0

Autorja e hiteve ‘Sweet but psycho’ dhe ‘So am I’ ka arritur suksesin e radhës.

 

Ava Max emër ky që vonë doli në skenën ndërkombëtare por që po arrinë suksese të mëdha, shkruan lajmi.net.

 

Fillimet e saj ishin të vështira si emigrante në SHBA, ta arrijë suksesin që po gëzon sot ajo.

 

Këngëtarja me origjinë shqiptare ka ndarë me fansat e saj gëzimin e suksesit që ka arritur mbi 100 milionë klikime në platformën Spotify me dy hitet e saj ‘Sweet but psycho’ dhe ‘So am I’.

 

Kohë më parë 25 vjeçarje kishte bërë të ditur se është duke punuar për albumin e saj të parë që ende nuk dihet data e lansimit.

Shperndaje