Aurela Hoxha: E vërteta e ndarjes time, përse nuk u bëra nuse

Aurela Hoxha: E vërteta e ndarjes time, përse nuk u bëra nuse

560
0

au

Modelja Aurela Hoxha është shprehur për ndarjen e saj.

Ajo ka theksuar se ka qenë lidhur që në moshën 16-vjeçare me ish-partnerin e saj. Hoxha ka theksuar se ajo nuk ka qenë kurrë nuse dhe nuk kanë zhvilluar kurrë dasëm po thejsht një celebrim për dokumente.

Ja dhe disa foto te modeles shqiptare:
Shperndaje