As stuhia nuk e ndal dot Beyoncen!

As stuhia nuk e ndal dot Beyoncen!

942
0

beyonce-3

Që Beyonce nuk ndalet para asgjëje, kjo është e ditur, por që do t’i rezistonte edhe stuhisë, këtë nuk e dinim.

Ajo ka mbajtur mbrëmjen e kaluar një koncert në Philadelphia, por ndryshe nga ç’pritej, një stuhi e fuqishme dhe reshje të dendura shiu ka nisur pak minuta para se të fillonte koncerti.

Artistja 35-vjeçare jo vetëm që nuk e ka ndaluar show-n, por e ka vazhduar pa humbur asnjë notë e asnjë lëvizje, shkruan blitz.

Epo, nëse dikush mund të dyshonte për titullin “Mbretëreshë” apo “Pasardhësja e Michael Jackson” ja provat për t’i shuar të gjitha dyshimet.beyonce-ne-koncert-mes-stuhise5-700x465-300x199

Shperndaje