Ardit Gjebrea dhe Veliaj “e djegin” me këngën “Xhixhile” në ditëlindjen e...

Ardit Gjebrea dhe Veliaj “e djegin” me këngën “Xhixhile” në ditëlindjen e Gentiana Sulës, kreu i bashkisë së Tiranës kërcen dhe këndon në krah të Annës

469
0

Tiranë-Gentiana Sula, kryetarja e Autoritetit të Hapjes së Dosjeve ka festuar ditëlindjen. Ditëlindjen e saj, ajo e ka festuar në një nga restorantet më të njohura të Tiranës, “Padami”. Përveç këngëtarëve dhe personazheve të njohura, nuk ka munguar Ardit Gjebrea, që së bashku me vajzën e tij shfaqen duke kënduar dhe kërcyer në këtë festë.

Video e publikuar nga Arditi Gjerbrea në Instagram.

Ardit Gjebrea dhe vajza e tij Anna kanë kënduar këngën “Xhixhile”, që në fakt ka sjellë shumë atmosferë mes të ftuarve. Afër tyre është edhe kreu i bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, i cili shfaqet duket kërcyer dhe kënduar këngën.