‘Arbana ti nuk je e bukur’, moderatorja i kthen komentin epik ndjekësit

‘Arbana ti nuk je e bukur’, moderatorja i kthen komentin epik ndjekësit

485
0

Moderatorja e njohur Arbana Osmani është shumë aktive në rrjetet sociale duke ndarë me ndjekësit e saj momente nga jeta profesionale dhe personale.

Në foton e fundit të postuar nga Arbana në Instagram një ndjekeë i shkruan: Arbana ti je shumë e bukur nga sjellja dhe shpirti, por jo nga fytyra. Hajt le themi simpatike.

Arbana nuk ka nguruar ti përgjigjet këtij komenti duke shkruar: Hajt bereqaves

Kohët e fundit moderatorja është përfolur për një divorc me bashkëshortin e saj por që nuk është prononcuar për këtë gjë.