Arbana Osmani, Saimir Kodra, Gerta Heta para 16 vitesh në Top Channel...

Arbana Osmani, Saimir Kodra, Gerta Heta para 16 vitesh në Top Channel | FOTO

3106
0

Ata sot janë emrat më të njohur të suksesshem të ekranit shqiptar. Edhe pse jo më pjesë e medias ku ngjitën hapat e parë të karrierës Arbana Osmani, Saimir Kodra, Gerta Heta shfaqen sëbashku në këtë foto të bërë gati 16 vite përpara kur atë ishin pjesë e Top Channel.

Prezantuesja dhe njëkohësisht një nga figurat më të njohura të Top Channel ArbanaOsmanivazhdon të punoj në këtë televizion, ndërsa Saimiri sëfundmi është pjesë e TV Klan kurse Gerta Heta punon në INTV.

Përveç tyre në këtë foto janë edhe të tjerë personazhe që vazhdojnë të jenë pjesë e familjes së madhe të Top Media, si Gent Pjetri (Doktori i Fiksit), DJ Aldo, DJ Vini, DJ Olti etj.

227073

Shperndaje